Hatékony kommunikáció az interneten: honlap és közösségi média tréning

Hogyan váljunk láthatóvá az interneten? Milyen a jó honlap és hogyan használható fel hatékonyan? Hogyan segítheti a közösségi média egy civil szervezet munkáját? Hogyan készíttessünk honlapot? Hogyan üzemeltessünk Facebook-oldalt és/vagy blogot?

A Magyar Asszonyok Érdekszövetsége 2013. április 19-én Hogyan váljunk láthatóvá az interneten? címmel tréninget szervez olyan civil szervezeteknek, melyek honlap vagy Facebook oldal indítását tervezik, vagy már rendelkeznek ezekkel, de szeretnék az internetes megjelenésüket hatékonyabbá tenni.

A tréning témái:

• milyen a hatékony honlap;
  • mit kell átgondolni, mielőtt honlapot készíttetünk;
  • hol vannak a buktatók és hogyan kerülhetjük őket el;
  • a rendszeres kapcsolattartás ereje;
  • hogyan fognak megtalálni minket az interneten;
  • a közösségi kommunikáció alapszabályai;
  • kinek hol érdemes megjelenni (Facebook, Twitter, blog stb.);
  • gyakorlati tanácsok a hatékony Facebook-oldalhoz.

A tréninget tartja: Kocsiné dr. Péterfy Hajnal, a Babafalva.hu és a MiNők.hu portálok alapítója, a Növekvő Hold Alapítvány elnöke.

A tréning időpontja: 2013. április 19., 15.00-19.00.

A tréning helyszíne: a Magyar Asszonyok Érdekszövetsége székháza, 1011 Budapest, Hunyadi u. 9. (Bejárat: Jégverem u. 7, a Fő utca irányából).

A tréning díja civil szervezetek számára: 1.000 Ft/fő, amelyet a helyszínen lehet befizetni.

Bővebb információ: peterfy.hajnal@babafalva.hu e-mail címen.

Regisztrálni az alábbi űrlapon lehet:

E-mail cím:*
E-mail cím újra:*
Név:*
Keresztnév (ahogyan szólíthatjuk):*
Telefonszám:*
Cím:*
Szervezet neve:*
Beosztás:*
Szervezet honlapja (ha van):
A bejegyzés kategóriája: Tanfolyamok
Kiemelt szavak: , , , .