MEGHÍVÓ: Tóth Ilona élete – előadás, 2020. október 21.

MEGHÍVÓ

Az idén 20 éves Magyar Asszonyok Érdekszövetsége tisztelettel hívja, szeretettel várja
A XX. század magyar Nagyasszonyai előadássorozat
következő előadására

„1956. október 23-a örökké élni fog a szabad emberek és nemzetek emlékezetében”

Időpont: 2020. október 21., szerda, 18:00 óra
Helyszín: Budavári Polgári Szalon, 1011 Budapest, Fő utca 28.

Tóth Ilona, az 1956-os forradalom és szabadságharc mártír orvostanhallgatójának élettörténetét bemutató előadással emlékezünk ’56 hőseire.

Előadó: Nagy Gyöngyi hódmezővásárhelyi történész
Műsorvezető: Szőnyi Kinga
A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött!

Regisztrálni az asszonyszovetseg.iroda@gmail.com e-mail címen, vagy a +36 1 212-2399 telefonszámon lehet. Kapcsolat: Hegedüs Gábor István

Felhívjuk figyelmüket, hogy a hatályos járványügyi szabályokra figyelemmel, az előadáson kizárólag szabályszerűen viselt maszkban, az előírt személyes távolságtartást betartva, korlátozott számban lehet résztvenni.

A program a Budavári Önkormányzat, a Nemzeti Együttműködési Alap, a Miniszterelnökség, a Bethlen Gábor Alapkezelő támogatásával, valamint a Magyar Asszonyok Érdekszövetsége és a Budavári Polgári Szalon szervezésében valósul meg.

Kategória: Előadások | A közvetlen link.