MEGHÍVÓ: „Választhatunk! Lehetőségek a családtámogatásban” konferencia, május 17.

Az Egészségügyi Szakmai Kollégium Védőnő Tagozat
és a Magyar Asszonyok Érdekszövetsége
a Család nemzetközi napja alkalmából konferenciát rendez
„Választhatunk! Lehetőségek a családtámogatásban”
címmel

Helyszín: Országház, Felsőházi terem
(1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 1–3.)
Időpont: 2019. május 17., péntek, 10:00 – 13:00

A konferencián a részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött!
Regisztrálni 2019. május 15-én, 16:00 óráig lehet a következő címen:

Fővédnök: Kövér László, az Országgyűlés elnöke

09:00 – 10:00 Beléptetés, regisztráció

10:00 – 10:10 Köszöntő - Bábiné Szottfried Gabriella elnök, Egészségügyi Szakmai Kollégium Védőnő Tagozat

10:10 – 10:25 Megnyitó - prof. dr. Horváth Ildikó egészségügyért felelős államtitkár – EMMI

10:25 – 10:35 Videóüzenet – Gál Kinga EP képviselő

10:35 – 10:45 Családtámogatás az uniós tagállamokban - Tóth Edina EP képviselőjelölt

10:45 – 10:55 Koraszülöttek és családjaik támogatása – Európai kitekintés - Nagy Lívia alelnök, Melletted a helyem Egyesület

10:55 – 11:05 Az apaság választása - Bedő Imre alapító, Férfiak Klubja

11:05 – 11:25 Magyar Családokért Díj átadásaA díjat átadja: prof. dr. Horváth Ildikó egészségügyért felelôs államtitkár és Szőnyi Kinga, a díjat alapító Magyar Asszonyok Érdekszövetsége elnöke

11:25 – 11:35 Zárszó - Szőnyi Kinga elnök – Magyar Asszonyok Érdekszövetsége

11:45 – 12:30 Állófogadás – Vadász terem

A konferencia keretében kerül sor
a Magyar Családokért Díj és díszoklevél átadására.
A díjat átadja:
prof. dr. Horváth Ildikó egészségügyért felelős államtitkár
Szőnyi Kinga, a díjat alapító Magyar Asszonyok Érdekszövetsége elnöke

A biztonsági szabályokra tekintettel kérjük, hogy a rendezvény megkezdése előtt minimum  1/2 órával korábban szíveskedjenek megérkezni és megkezdeni a belépést az Országház XII. számú kapujánál.

Felhívjuk figyelmüket, hogy ezzel a meghívóval a személyazonosítást követően tudnak belépni az épületbe, a beléptetésnél rendelkezniük kell érvényes, személyazonosításra alkalmas okmánnyal (személyi igazolvány, jogosítvány, útlevél, stb.). A beléptetéskor kapott belépő kártyát meg kell őrizni és azt kilépéskor leadni, ha a belépő kártyát a rendezvény résztvevője elveszti, annak árát (3.600.- Ft) meg kell fizetnie.

A rendezvényről az Országházban készült felvételek (hang, fotó, videó, stb.) reklámcélokra nem használhatóak.

Az Országház műemlék jellegére, valamint az érkező vendégek belépésekor történő átvizsgálására tekintettel javasoljuk és kérjük, hogy a csecsemőket testre erősített hordozóban legyenek szívesek szállítani.

A szervezők a változtatás jogát fenntartják!

Kapcsolat:
Bábiné Szottfried Gabriella: (36) 20/444-9298, (36) 30/869-8295
Szőnyi Kinga: (36) 30/799-5656

Együttműködő partnerek:
Nők a Nemzet Jövőjéért
Melletted a Helyem Egyesület
Magyar Család- és Nővédelmi Tudományos Társaság
Korábban Érkeztem Alapítvány
Koramentorház
ERGO

Támogatók:
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Nemzeti Együttműködési Alap
Miniszterelnökség

Médiatámogató:
KÉPMÁS magazin

Szeretettel várjuk konferenciánkra!

Kategória: Konferenciák | A közvetlen link.