Migrációkezelés, biztonságpolitika Magyarországon és az Európai Unióban fórum, március 12.

A Magyar Asszonyok Érdekszövetsége tisztelettel meghívja
Migrációkezelés, biztonságpolitika Magyarországon és az Európai Unióban
című fórumra

Időpont: 2022. március 12., szombat, 16:30
Helyszín: Andocsi Szent Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (8675 Andocs, Szent Ferenc tér 8.)

A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött, amit
https://forms.gle/ejSFkkmrSs42cTWR6 linkcímen lehet megtenni.

Az Európai Unió jövőjével kapcsolatos közéleti fórum résztvevői:
Kiszelly Zoltán igazgató, Századvég Politikai Iskola Alapítvány
Kohán Mátyás külpolitikai újságíró, Mandiner
Prof.Dr. Resperger István mk. ezredes, egyetemi tanár, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Nemzetbiztonsági Intézet intézetigazgatója
Szőnyi Kinga, a Magyar Asszonyok Érdekszövetsége elnöke

Köszöntőt mond:
Werner Józsefné, Andocs polgármestere

Felhívjuk a program iránt érdeklődők figyelmét, hogy a Magyar Asszonyok Érdekszövetsége és a Kulturális Híd a Térségek Között Alapítvány jótékonysági adománygyűjtési akciót indított Magyar családok a kárpátaljai családokért címmel, amelyhez Andocs Község Önkormányzata is csatlakozott, ezért a rendezvény alatt pénzadományt gyűjtünk a kárpátaljai családok megsegítésére, amit a Kárpátaljai Családokért Egyesület segítségével juttatunk el a rászorulókhoz.

További adományok utalása, befizetése:
Magyar Asszonyok Érdekszövetsége, OTP Bank Nyrt. 11704007-22040932
IBAN: HU37 11704007-20208516-00000000, SWIFT KÓD: OTPVHUHB.
Kérjük, a közlemény rovatban feltüntetni: Kárpátalja.
Segítségüket, támogatásukat előre is köszönjük!

A rendezvény a Miniszterelnökség, a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. és a
Nemzeti Együttműködési Alap támogatásával valósul meg.

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.