MEGHÍVÓ: „II. Szeretünk Kárpátalja” jótékonysági gálaest

Fővédnök Herczegh Anita, a köztársasági elnök felesége

Kárpátalján a háború és a nehéz gazdasági helyzet miatt a minimálbér és az átlagnyugdíj folyamatosan veszít vásárlóértékéből. Most, a fűtési szezon idején, karácsony előtt nagy szükségük van a segítségre a kárpátaljai magyaroknak, ezért a Bánffy Szalon, a Duna Palota, Belváros-Lipótváros V. kerület Önkormányzata, a Magyar Asszonyok Érdekszövetsége, a Magyar Polgári Együttműködés Egyesület, a Panoráma Világklub Kárpátaljai Társklubja és a közreműködő művészek 2015. december 2-án 19 órakor gálaműsort rendeznek. Az esten kárpátaljai és magyarországi művészek lépnek majd fel. A bevétel az Ökumenikus Szeretetszolgálaton keresztül fog eljutni a nyugdíjas magyar művészekhez.

A gálaműsor ingyenes. Helyfoglalás érkezési sorrendben.

Javasolt adomány: 3.000 Ft.

További adományok utalása: Ökumenikus Segélyszervezet: 11705008-20464565.

Kérjük, a közlemény rovatban tüntesse fel: „kárpátaljai művészek”.

Bővebb információ: Újlaki Edina: 235-5505; 06 20 392 9006; ujlaki.edina@dunapalota.hu

2015 áprilisában a Bánffy Szalon, a Duna Palota, a Magyar Asszonyok Érdekszövetsége és a Magyar Polgári Együttműködés Egyesület már rendezett közösen jótékonysági gálaműsort. A fővédnök akkor Jókai Anna Kossuth-nagydíjas író, a Nemzet Művésze volt. A teljes bevételt a Kárpátaljai Magyar Pedagógusszövetségen keresztül nyugdíjas pedagógusoknak juttatták el a szervezők.

Kategória: Rendezvényeink | A közvetlen link.