MEGHÍVÓ: Női Közéleti Akadémia – Munka és család

A Magyar Asszonyok Érdekszövetsége szeretettel meghívja Önt, kedves Családját és Barátait a Női Közéleti Akadémia előadás-sorozat III. alkalmára, amelyet 2013. június 7-én, pénteken 15-18 óráig rendez “2014. A családok nemzetközi évére készülődve” címmel.

Vendégeink előadásai:
Nők a nemzetgazdaságban - Szalai Piroska, a nők munkaerő-piaci helyzetének javításáért felelős miniszteri biztos
A munka és család egyensúlyának elősegítése - Dr. Kormosné Debreceni Zsuzsanna, Emberi Erőforrások Minisztériuma, Családpolitikai Főosztály hely.vez.

Helyszín: Magyar Asszonyok Érdekszövetsége székháza, 1011 Budapest, Hunyadi u. 9. szám alatti székházában (bejárat: Jégverem u. 7, a Fő utca irányából).

Az Asszonyházban megtekinthető  Hunyadi Regina festőművész kiállítása.

Kérjük, hogy részvételi szándékát június 6-ig jelezni szíveskedjék az asszonyszovetseg@gmail.com email címen.

A rendezvény támogatója: Nemzeti Család- és Szociálpolitikai Intézet

Kategória: Előadások, Híreink | A közvetlen link.