Eger TV: Hírek, 2013. június 3.

Idén Eger adott otthont a Kárpát-medencei Leány-és Asszonytalálkozónak. A Magyar Asszonyok Érdekszövetsége kilencedik éve szervezi meg a találkozót tagszervezeteinek. Az aktív állampolgárság európai évében az élénk civil élettel rendelkező megyeszékhelyen találkoztak a hölgyek.

Az egészséges nőideál megteremtésén dolgozik a Magyar Asszonyok Érdekszövetsége. Az ernyőszervezet minden évben megszervezi a Kárpát-medencei Leány- és Asszonytalálkozót, idén Eger volt a házigazda.

A háromnapos egri találkozót a Civil Házban kezdték a hölgyek. Az egri civil életben aktívan résztvevő hölgyek mutatkoztak be. A találkozón dr. Renn Oszkár beszélt az Egerben bejegyzett közel 500 civil szervezet munkájáról, az egri civil életről. Az Egri Csillagok Népdalkör műsorral köszöntötte a vendégeket. Soós István alpolgármester a kétszeres bajnok női vízilabda csapat és a kézilabdás lányok sikereit méltatta, majd kiemelte: az egri közéletben is fontos szerepe van a hölgyeknek. Amint elhangzott, a háromnapos rendezvény fő célja a kapcsolatépítés és a tapasztalatcsere volt.

Egri TV, Híradó – 2013. június 3.

Kategória: Sajtómegjelenések | A közvetlen link.