Sikeres nők: Az Arany Búzaszem díj, 2013. március 2.

Engert Jakabné és Jakumetovic Rozalija kapták az Arany Búzaszem díjat. Ötödik alkalommal adta át a a Magyar Asszonyok Érdekszövetsége szombaton az Arany Búzaszem díjakat.

Az elismerést idén Engert Jakabné, a Nők a Nemzet Jövőjéért Egyesület elnöke és Jakumetovic Rozalija, a Vukovári Magyar Egyesület elnöke kapta. A díjakat Schmittné Makray Katalin asszony, a volt köztársasági elnök felesége és Dr. Gerberné Farkas Zsuzsanna, a Magyar Asszonyok Érdekszövetségének elnökasszonya adta át.

Sikeres Nők, 2013. március 2.

Kategória: Sajtómegjelenések | A közvetlen link.